preskoči na sadržaj

Osnovna škola Malešnica

 > Nastava  > Predmeti
 

RAZREDNICI I ZAMJENSKI RAZREDNICI U PREDMETNOJ NASTAVI

U ŠKOLSKOJ GODINI 2020./2021. 

 

5. a  Ivan Kostanjski

5. b  Samira Teklić

5. c  Irena Sabadoš

5. d  Sanja Bosak

5. e  Irena Pehar Miklenić

5. f  Martin Majcenović

 

6. a  Lidija Zonjić (Iva Babić Žarko)

6. b  Davor Firšt  (Lidija Zonjić)

6. c  Ana Bunčić (Ante Smoljo)

6. d  Ante Smoljo (Iva Dragićević)

6. e  Sanja Mušec (Katarina Oreb)

 

7. a  Iva Dragićević ( Ljubica Hustić)

7. b  Vesna Đurić (Davorka Matijević)

7. c  Tanja Surjan Zrnc (Ana Bakarić)

7. d  Ana Bakarić (Iva Dragićević)

 

8. a  Marica Antić (Petra Budiselić Gržan)

8. b  Maja Mioč (Ankica Markač)

8. c  Iva Babić Žarko (Lidija Zonjić)

8. d  Ankica Markač

8. e  Petra Budiselić Gržan (Dražana Žulj)

 

UČITELJI U PREDMETNOJ NASTAVI

 

Sanja Bosak, hrvatski jezik 

Iva Dragićević, hrvatski jezik

Ladislava Vidović, hrvatski jezik

Ankica Markač, hrvatski jezik

Ana Bunčić, hrvatski jezik

Martin Majcenović, hrvatski jezik

Milena Raič, engleski jezik

Samira Teklić, engleski jezik

Dubravka Vuković, engleski jezik

Francis Kodžoman, engleski jezik

Irena Sabadoš, njemački jezik

Irena Pehar Miklenić, njemački jezik

Katarina Oreb-Sajfert, njemački jezik

Katarina Logožar-Marciuš

Miroslava Šovanj Spajić, talijanski jezik

Tanja Surjan Zrnc, matematika

Ljubica Hustić, matematika

Ivan Maloča, matematika

Klara Jukić, matematika

Nusret Asani, matematika 

Maja Mioč, matematika

Zlatko Varošanec, fizika

Sanja Lukić, kemija

Ana Bakarić, priroda i biologija

Sanja Mušec, priroda i biologija

Iva Babić Žarko, geografija

Lidija Zonjić, povijest i geografija

Vesna Đurić, povijest

Ante Smoljo, povijest i geografija

Ivan Kostanjski, tehnička kultura i informatika

Marica Antić, tehnička kultura i informatika

Iskra Žderić Biberdžić, informatika

Mateja Zuzjak Rončević, informatika

Vlasta Vlahović, informatika

Miroslav Cvitko, informatika

Davorka Matijević, glazbena kultura

Mandica Dominković, glazbena kultura

Petra Budiselić-Gržan, likovna kultura

Ivan-Fabijan Vrdoljak, likovna kultura

Ilija Jurendić, tjelesni

Lili Ovčarić, tjelesni

Martina Baković, tjelesni

Marijeta Čičković, tjelesni

Dražana Žulj, vjeronauk 

Branka Erak, vjeronauk 

s. Jelena Lončar, vjeronauk 

Davor Firšt, vjeronauk 


Kalendar
« Siječanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
1 2 3 4 5 6 7
Prikazani događaji

E-DNEVNIK

   ZA UČENIKE I RODITELJE

RASPORED INFORMACIJA

RASPORED ZVONA


VREMENIK PROVJERA

      

ŠKOLSKA PREHRANA

Brojač posjeta
Ispis statistike od 19. 11. 2019.

Ukupno: 82818
Ovaj mjesec: 3769
Ovaj tjedan: 1191
Danas: 3
CMS za škole logo
Osnovna škola Malešnica / Ante Topića Mimare 36, HR-10000 Zagreb / os-malesnica-zg.skole.hr / ured@os-malesnica-zg.skole.hr
preskoči na navigaciju