Drugi razredi na susretu sa Željkom Horvat-Vukelja

Autor: Valentina Namesnik, 6. 12. 2023.

U ponedjeljak, 4. prosinca, ponovno smo ugostili našu dragu književnicu Željku Horvat-Vukelja. Gostovanje je bilo organizirano za sve učenike drugih razreda koji su se veselili upoznati književnicu čije su slikovnice, poput Hrabrice, Slikopriča i Balončice, već čitali.

Književnica je učenicima ispričala maštovitu priču o šalu koji je zimi grije, a ljeti ga sprema u ormar, zatim priču o nastanku pjesme Tiha noć, a ususret blagdanu svetog Nikole, uz pomoć učenika, književnica im je ispričala priču o podjeli darova u čizmice.

Velik pljesak i široki osmijesi na licima drugaša, pokazuju koliko se radujemo susretu s književnicima i uživamo u njihovim pričama.

U nastavku pogledajte fotografije sa susreta.

Pripremila: Valentina Namesnik, stručna suradnica knjižničarka